Автосалон: +38 (044) 503-81-11
Сервіс: +38 (044) 290 32 24
ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
Chery Jetour
CHERY
JETOUR
 
 


Страхування

На території автосалону з метою економії часу власники автомобілів можуть оформити договори страхування КАСКО та цивільної відповідальності. Фахівці зі страхування допоможуть вибрати оптимальну програму КАСКО та оформити договір страхування.

           Страхова Компанія «Експрес-страхування» спеціалізується на страхуванні автотранспорту і є генеральним партнером лідера автомобільного ринку - Української Автомобільної Корпорації. СК «Експрес-страхування» присутній на всій території України. Створена в 2008 році. На сьогоднішній день має 155 точок продажів.
Складна ситуація у фінансовому секторі України та відсутність стабільності в роботі багатьох страхових компаній в останній рік привели керівництво Корпорації УкрАВТО до рішення про необхідність створення власної страхової компанії. Будучи структурним підрозділом Корпорації УкрАВТО, СК «Експрес-страхування» апріорі отримала високий рівень довіри споживачів, а головне - гарантії виплат для своїх клієнтів Тепер наші клієнти отримують високорівневі послуги відновного ремонту відразу після подачі документів в «Експрес-страхування». Це - в першу чергу, крок назустріч клієнтам
 
СК «Експрес-страхування» реально гарантує виплати автомобілістам, а найширша сервісна мережа нашого засновника дозволяє нам починати ремонт автомобіля не чекаючи перерахування грошей від страхової кампанії. Зараз це головна перевага для клієнта
 

           Маючи найбільш розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, Корпорація УкрАВТО тепер рекомендує всім своїм клієнтам страховий кампанію, яка надає контрольований якісний сервіс і гарантовані виплати. Це дозволило компанії «Експрес-страхування» за максимально короткий період часу розширити географію своєї присутності на всі регіони України, розробити і впровадити ряд унікальних програм страхування КАСКО для українських автомобілістів.

 

 

«Экспресс-страхування» це:


 

  • продажа полисов по всей территории Украины всей территории Украины в салонах УкрАВТО
  • самый большой выбор программ страхования КАСКО 
  • гибкие тарифы
  • качественное персональное клиентов на весь срок страхования
  • круглосуточная поддержка по всей Украине
  • восстановительный высококачественный ремонт транспортных средств по всей территории на лучших условиях
  • участник программы лояльности Корпорации УкрАВТО СarMan&CarWoman

 Інноваційне страхування в розумінні менеджменту «Експрес-страхування» зараз включає: прийом всіх документів для виплат відшкодування на будь СТО УкрАВТО; не потрібно чекати надходжень грошей на рахунок сервісу УкрАВТО; ремонт починається відразу ж після прийому всіх документів по страховому випадку; клієнти отримують максимум сервісу при мінімальних затратах грошей та часу.

 

Крім того, компанія «Експрес Страхування»  потурбувалася про всіх своїх клієнтів і створила унікальні продукти Експрес КАСКО: 

•     «Легкий»:  для клієнтів, які помірно експлуатують автомобіль.   

•     «Оптимальний»:  для страхувальників, які  активно експлуатують своє авто.   

•     «Преміум»:  для найвимогливіших клієнтів - захист зі усіма перевагами.

 

 

Подробнее о программах страхования Вы можете узнать по телефонам отдела страхования и кредитования:

 (044) 507-19-18, (044) 503-71-74

 

Доступний сервіс_н
© ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
© Створення сайту “AIST”
© 2000-2023 Правова інформація