Автосалон: +38 (044) 503-81-11
Сервіс: +38 (044) 290 32 24
ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
Chery Jetour
CHERY
JETOUR
 
 


Лізинг

Лізинг - форма фінансування, що дозволяє легко і без особливих зусиль стати власником автомобіля, обладнання.

На сьогоднішній день лізинг авто є одним з основних фінансових інструментів, що дозволяють без проблем придбати автомобіль у власність.

Стандартна Лізингова пропозиція:

Швидкий лізинг

Умови
Авансовий платіж - від 20% вартості об'єкта
Термін лізингу - від 1 до 5 років
Аванс сплачується тільки за вартість автомобіля, всі витрати з реєстрації, страхування, експлуатації включаються до щомісячних лізингових платежів
Ставка фінансування - від 20% у грн
У стандартний пакет лізингу включені: плата за фінансування, реєстрація, оплата транспортного податку, збір до Пенсійного фонду, проходження ТО в ДАІ (для автотранспорту), адміністрування страхових випадків, необмежений пробіг / моторесурс.

Переваги
Без довідки про доходи та фінансових звітів
Безвідсоткова розстрочка по оплаті страхування автомобіля на весь період лізингу
Аванс сплачується тільки за вартість автомобіля, всі витрати з реєстрації, страхування, експлуатації включаються до щомісячних лізингових платежів
Гнучкість умов фінансового лізингу
Оперативність у прийнятті рішень - за 1 день
Комплексне обслуговування
Можливість оптимізації витрат на техобслуговування шляхом включення вартості техобслуговування в щомісячні платежі
сервісна підтримка в дорозі:
Адміністрування купівлі палива! Ми економимо Ваш час, ми адмініструємо всі Ваші платежі, переговори за паливо! При цьому Ви зберігаєте можливість списання палива на валові витрати.
Адміністрування заміни шин (запис на проведення шиномонтажа, пошук шин)
Адміністрування ремонтів і технічне обслуговування (запис на проведення ТО, ремонтів, адміністрування гарантійних випадків)
Телефон гарячої лінії (виклик ДАІ, МВС, МНС, «швидкої допомоги», консультації юриста, лікаря, організація експертної оцінки збитку автомобіля, передача термінової інформації на прохання клієнта по телефону третім особам, бронювання авіа та залізничних квитків, бронювання готелю, інформаційно-довідковий сервіс: навігація в дорозі, погода, пошук і замовлення запчастин, автосалони, стоянки і багато ін)
Евакуація автомобіля з місця ДТП або при поломці автомобіля і неможливості самостійно пересуватися до найближчої СТО або до місця постійного проживання (загальний ліміт - 1000 грн без обмеження за кількістю викликів)
Технічна допомога на дорозі: заміна колеса при проколі, підвезення палива (вартість палива оплачується окремо), запуск двигуна у разі проблем

У відповідності з Вашими потребами ми підбираємо для Вас об'єкт лізингу, умови постачання і страхування, здійснюємо платежі за реєстрацію, сплачуємо транспортний податок, проходимо ТО в ДАІ, адмініструємо страхові випадки та інше. Все це дозволяє отримати і використовувати автомобіль з мінімальними витратами Ваших сил, часу і коштів.

4 кроки для придбання авто в лізинг:
Проконсультуватися з фахівцем і отримати комерційну пропозицію.
Оформити заявку і надати пакет документів (згідно встановленого переліку).
Підписати договір, сплатити аванс, страховку.
Отримати майно.

Подробиці можна дізнатися у продавця-консультанта за тел.: 044 507 19 18
Доступний сервіс_н
© ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
© Створення сайту “AIST”
© 2000-2023 Правова інформація