Автосалон: +38(044) 299-54-80
Сервіс: +38(044) 299-54-80
ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
Chery Jetour
CHERY
JETOUR
 
 


Про компанію

тел. (044) 299 54 80

 

Шановні клієнти та відвідувачі! 

Автоцентр на Кільцевій - офіційний дилер автомобілів CHERY та JETOUR в Києві та Київській області. Надаємо послуги з продажу нових автомобілів, технічного обслуговування та продажу запчастин, аксесуарів.

Модельний ряд автомобілів CHERY представлений в Україні у чотирьох моделях Chery Tiggo 7 ProChery Tiggo 4Chery Tiggo 2 ProChery Tiggo 2. Виробництво автомобілів здійснює компанія Chery Automobile, що була заснована в 1997 році в місті Уху, провінція Аньхой (КНР). Chery Co. спеціалізується на виробництві і збірці автомобілів, а також комплектуючих до них. 

JETOUR є суббрендом вже давно знайомої на ринку України компанії Chery Automobile Co. Ltd., створений у 2018 році підрозділом холдингу Chery Commercial Vehicle Company і розрахований на більш молоду аудиторію. JETOUR представляє сімейство інноваційних та інтелектуальних кросоверів. В Україні, наразі, модельний ряд бренду представлено Jetour X70.

Автомобілі CHERY та JETOUR доступні у КРЕДИТ завдяки вигідній Програмі «ЕКСПРЕС КРЕДИТ». З умовами кредитування від банків Ви можете ознайомиться у відповідному розділі. Також отримати актуальну інформацію щодо умов кредитування і страхування Ви можете у наших консультантів в автосалоні або зв'язавшись з ними по телефону або електронною поштою: y.oniskevich@express-group.com.ua

Чекаємо Вас в Автоцентр на Кільцевій!

Телефонуйте по тел.: (044) 299 54 80

avtocentr na kilceviy

  

avtocentr na kilceviy chery and jetour 

 

 

 

 

Наші координати
Автосалони
Автосалон CHERY, JETOUR
Корпоративным клиентам
ТРЕЙД-ІН
ЗАО "Автоцентр на кольцевой" "autozaz.kiev.ua"
© ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
© Створення сайту “AIST”
© 2000-2024 Правова інформація