Автосалон: (044) 503-71-71
Сервіс: +38 (044) 290 32 24
ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
Chery Jetour
CHERY
JETOUR
 
 


Про компанію

ТОВ «Автоцентр на Кільцевій» При нажатии, просмотр фотоальбомаведе свою успішну діяльність на автомобільному ринку вже більше 28 років.

Організація надає послуги автосервісного обслуговування автомобілів та є одним з лідерів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів ЗАЗ, LADA, Chery, Chevrolet в Києві та Київській області. 

Автоцентр на Кільцевій має 2 сучасних автокомплекси, що розташовані біля транспортної магістралі м. Києва – Кільцевої дороги (поворот на м. Вишневе).  

«Автоцентр на Кільцевій» здійснює реалізацію автомобілів наступних брендів:

Chevrolet - провідний і найпопулярніший міжнародний бренд компанії General Motors, щорічні продажі якого становлять близько 3,5 млн. автомобілів більш ніж в 130 країнах світу. Це четвертий у світі автомобільний бренд за обсягом продажів і один з перших за темпами зростання. У нашому автосалоні представлені наступні моделі: Aveo Premier.

Запрошуємо відвідати наші автосалони та обрати автомобіль своєї мрії. Ви переконаєтесь, що автомобілі, які ми пропонуємо, вдало поєднують ціну і якість, а наші співробітники надають комплекс послуг, завдяки яким покупка для Вас буде зручною і приємною.

До послуг власників автомобілів  ЗАЗ, LADA, Chery, Chevrolet  2 технічні сервісні центри обладнаних сучасним устаткуванням (усього 36 постів), в яких досвідчені спеціалісти зможуть надати кваліфіковану допомогу. Також до Ваших послуг дільниця відновлювального ремонту (рихтування та фарбування), яка устаткована сучасним обладнанням,а також дільня додаткового обладання, в тому числі газобалонного.  На території Автоцентру на Кільцевій також розміщено автомагазин запчастин з широким асортиментом. Автомагазин забезпечений запчастинами для автомобілів ЗАЗ, Chery, Chevrolet .

Чекаємо Вас в Автоцентрі на Кільцевій! Телефонуйте: (044) 503-71-71.

Схема проїзду>>>>>

 

Наші координати
Автосалони
Автосалон ЗАЗ, Chery
Корпоративным клиентам
ТРЕЙД-ІН
Доступний сервіс_н
© ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
© Створення сайту “AIST”
© 2000-2022 Правова інформація