Автосалон: +38 (044) 503-81-11
Сервіс: +38 (044) 290 32 24
ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
Chery Jetour
CHERY
JETOUR
 
 


Автосалон ЗАЗ, Chery

тел.: (044) 503-81-11

Шановні відвідувачі нашого сайту! 

До Вашої уваги наш автосалон ЗАЗ, в якому представлена продукція Запорізького автомобілебудівного заводу, - єдиного в Україні підприємства, що володіє повним циклом виробництва автомобілів, а саме автомобілів ЗАЗ VIDAЗАЗ Lanos.Комерційну лінійку представляє ЗАЗ Lanos пікап.

Висока якість, а звідси і популярність автомобілів ЗАЗ в Україні, дозволяє бренду зберігати одну з лідируючих позицій на вітчизняному автомобільному ринку. А модель ЗАЗ Lanos з 2006 по 2011 рік, визнавалася найбільш популярним автомобілем, що продається, на ринку.

Попит на автомобілі ЗАЗ завжди високий. І це недивно - за останні роки значно покращала їх якість, при цьому вартість автомобілів залишилася найбільш прийнятною для українського споживача. Основне наше завдання - допомогти Вам знайти своїй автомобіль серед широкого асортименту, представленого в нашому автосалоні.

У випадку, якщо у Вас недостатньо грошових коштів, Автоцентр на Кільцевій пропонує привабливі умови кредитування від багатьох провідних банків, на яких Ви зможете оформити кредит в нашому автосалоні ЗАЗ. З кожним днем умови кредитування удосконалюються і стають вигіднішими, що дозволяє Вам вже зараз їздити на одному з автомобілів з нашого автосалону, поступово виплачуючи кредит.

Кожного відвідувача, що прийшов в автосалон, ми привітно зустрінемо. Досвідчені фахівці проінформують Вас щодо технічних характеристик автомобілів, комплектацій і цін, а також допоможуть Вам обрати автомобіль Вашої мрії прямо із складу нашого Автоцентру.

  

 

 

Нагадуємо, що Автоцентр на Кільцевій на ринку вже 29 років! Наш персонал працює швидко і злагоджено, із знанням справи. Оформлення купівлі автомобіля від моменту вибору до видачі покупцеві відбувається в максимально короткий час. А для того, щоб поставити автомобіль на облік, Вам не потрібно буде витрачати час на тривалі поїздки, оскільки відділ МРЕВ знаходиться на території Автоцентру на Кільцевій.

Відвідавши наші автосалони, Ви зможете переконатися, що в запропонованих нами автомобілях вдало поєднуються ціна і якість, а наші співробітники зроблять все, щоб купівля для Вас була зручною і приємною.

Чекаємо Вас в будь-який день тижня за адресою: Київ, Софіївська Борщаговка, вул. Толстого, 2 (Кільцева дорога, поворот на р. Вишневе)

Графік роботи автосалону
пн.-пт.: 09:00 до 18:00
сб.: 10:00 до 17:00   
нд.: вихідний

Телефони для додаткової інформації:
Автосалон ЗАЗ, Chery (044) 503-81-11
Сервіс ЗАЗ, Chery (044) 503-71-71
Автозапчастини ЗАЗ, Chery (044) 503-81-14
 

 

Наші координати
Автосалони
Автосалон ЗАЗ, Chery
Корпоративным клиентам
ТРЕЙД-ІН
Доступний сервіс_н
© ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
© Створення сайту “AIST”
© 2000-2022 Правова інформація