(044) 503-71-71

ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
Chevrolet ЗАЗ Chery Lada КОМЕРЦІЙНІ
CHEVROLET
ЗАЗ
CHERY
LADA
КОМЕРЦІЙНІ
  Є питання або пропозиція? Напишіть нам по skype:
  Skype kolcevaya1


Архів новин: Із ZAZ #ВСЕ_РЕАЛЬНО!

Серпень2016  
Автомобілі ZAZ завжди вважалися чи не найпопулярнішими серед нових авто, але для багатьох наших співвітчизників одразу купити нову модель у автосалоні є чимось нейздійсненним! На заваді стає і нестабільна ситуація в країні, відсутність вигідних кредитних пропозицій та безліч інших причин. Як бути, якщо є бажання їздити на новому авто? Той, хто має бажання, завжди знайде можливість, здається, так говорить старовинна мудрість.. І ця можливість існує!
 
З турботою про наших клієнтів, на всі моделі марки діє програма фінансування, завдяки якій придбати новий автомобіль можна легко та вигідно! Спеціальна программа автокредитування полягає у тому, що стати власником ZAZ можна всього від 37 гривень на день!
 
 
Мабуть, найдоступніший представник марки, седан ZAZ SENS, пропонуємо на супервигідних умовах для придбання. Згідно кредитної угоди, ця модель обійдеться покупцеві усього у 37 грн на день. Цілком прийнятна сумма, чи не так? Тим паче, середньостатистичний мешканець великого міста витрачає деколи більше на поїздки у громадському транспорті. За цю невелику плату Ви можете відчути усі переваги володіння особистим авто, новеньким та на гарантії.
 
 
ZAZ FORZA – популярний автомобіль з комфортним салоном,  привабливий як ззовні, так і всередині, простий в обслуговуванні та економічний в утриманні. Пропозиція з фінансування дає реальну можливість володіти цим автомобілем усього за 49 гривень, саме стільки складає щоденний платіж згідно з кредитною програмою. Знову-таки, помірна сума для тих, хто бажає комфортно їздити у власному авто і бути у потрібний час в потрібному місці.
 
 
На справжній бестселер - ZAZ VIDA також розповсюджується спецпропозиція з кредитування. Стати щасливим власником прекрасного авто для міста, надійного в дорозі, зі зручним салоном, містким багажним відділенням справді можливо! Кредит будет коштувати від 61 гривні на день. Ми впевненно заявляємо, що серед більшості пропозицій автокредитів у нас насправді доступна програма!
 
 
Популярна модель, що встигла полюбитися українцям, ZAZ LANOS також можна купити у межах цієї програми. Придбати цей «народний» автомобіль можливо скористувавшись програмою фінансування дуже легко: щоденний платіж складає усього від 52 гривні на день. До речі, у наявності є авто як з «механікою», так і з коробкою – «автомат».
 
Автомобілі ZAZ стануть дійсно вигідною покупкою, тому що сервисні станції, де можна провести гарантійне обслуговування, представлені практично у всіх містах України, а гарантія на 3 роки або 100 тис.км пробігу повністю відповідає стандартам обслуговування авто у європейських країнах.
 

*Ціни вказано станом на 23.06.2016р. Зазначені розрахунки зроблені для автомобілів ZAZ SENS TF698К20, FORZA седан AF685411, VIDA SF69Y0-20, LANOS TA69W0 відповідно до умов кредитної програми ПАТ "Кредобанк" (Ліцензія НБУ № 43 від 11.10.2011 року): аванс 60% від вартості автомобіля, термін 84 міс., процентна ставка - 14,49% річних. Програма кредитування передбачає додаткові платежі: разова комісія банку - 3,49% від суми кредиту, добровільне страхування від нещасних випадків - 2,99% від суми кредиту (платіж за 1-й рік включається в суму кредиту, з другого року кредитування тариф становить 2,5% від залишку по кредиту), страхування КАСКО і ОСАГО (розмір страхових платежів згідно з умовами страхової компанії-партнера). Страховий Партнер - ТДВ «Експрес Страхування», Ліцензія: АВ №429899 від 04.11.2008 р., АВ №594256 від 24.01.2012р., АВ від 04.11.2008р. Пропозиція діє в дилерській мережі ТОВ « Автоцентр на Кільцевій »з 23.06.2016 по 30.09.2016р. 


Повернутися до архіву новин
© ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
© Створення сайту “AIST”
© 2000-2020 Правова інформація