ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
Chevrolet ЗАЗ Chery Lada КОМЕРЦІЙНІ
CHEVROLET
ЗАЗ
CHERY
LADA
КОМЕРЦІЙНІ
  Є питання або пропозиція? Напишіть нам по skype:
  Skype kolcevaya1


ЗАО "Автоцентр на кольцевой" "autozaz.kiev.ua"

Про компанію

ТОВ «Автоцентр на Кільцевій» При нажатии, просмотр фотоальбомаведе свою успішну діяльність на автомобільному ринку вже більше 22 років.

Організація надає послуги автосервісного обслуговування автомобілів та є одним з лідерів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів ЗАЗ, Chery, Chevrolet в Києві та Київській області. 

Автоцентр на Кільцевій має 2 сучасних автокомплекси, що розташовані біля транспортної магістралі м. Києва – Кільцевої дороги (поворот на м. Вишневе).  

«Автоцентр на Кільцевій» здійснює реалізацію автомобілів наступних брендів:

ЗАЗ - продукція Запорізького автомобілебудівного заводу, - єдиного в Україні підприємства, що володіє повним циклом виробництва автомобілів, а саме автомобілів ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ SensЗАЗ Lanos пікап.

Chevrolet - провідний і найпопулярніший міжнародний бренд компанії General Motors, щорічні продажі якого становлять близько 3,5 млн. автомобілів більш ніж в 130 країнах світу. Це четвертий у світі автомобільний бренд за обсягом продажів і один з перших за темпами зростання. У нашому автосалоні представлені наступні моделі: Aveo, Cruze, Captiva, Tracker, Orlando, 

Запрошуємо відвідати наші автосалони та обрати автомобіль своєї мрії. Ви переконаєтесь, що автомобілі, які ми пропонуємо, вдало поєднують ціну і якість, а наші співробітники надають комплекс послуг, завдяки яким покупка для Вас буде зручною і приємною.

До послуг власників автомобілів  ЗАЗ,Chery, Chevrolet  2 технічні сервісні центри обладнаних сучасним устаткуванням (усього 36 постів), в яких досвідчені спеціалісти зможуть надати кваліфіковану допомогу. Також до Ваших послуг дільниця відновлювального ремонту (рихтування та фарбування), яка устаткована сучасним обладнанням,а також дільня додаткового обладання, в тому числі газобалонного.  На території Автоцентру на Кільцевій також розміщено 2 автомагазини запчастин з широким асортиментом. Автомагазини забезпечені запчастинами для автомобілів ЗАЗ, Chery, Chevrolet .

Чекаємо Вас в Автоцентрі на Кільцевій! Телефонуйте: (044) 503 71 71

Схема проїзду>>>>>

 

Наші координати
Автосалони
Автосалон ЗАЗ, Chery
Автосалон Шевроле
Корпоративным клиентам
ТРЕЙД-ІН
Доступний сервіс_н
СЕРВІС (044) 503-71-71
АВТОМОБІЛІ ЗАЗ: (044) 503-81-11
АВТОМОБІЛІ Шевроле: (044) 503-81-18
ЗАПЧАСТИНИ ЗАЗ: (044) 503-81-14,
ЗАПЧАСТИНИ Опель, Шевроле: (044) 239-04-48
© ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
© Створення сайту “AIST”
© 2000-2019 Правова інформація