(044) 503-71-71

ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
Chevrolet ЗАЗ Chery Lada КОМЕРЦІЙНІ
CHEVROLET
ЗАЗ
CHERY
LADA
КОМЕРЦІЙНІ
  Є питання або пропозиція? Напишіть нам по skype:
  Skype kolcevaya1


Архів новин: Святкування 20-річчя Автоцентра на Кольцевой!

Лютий2013  

Шановні клієнти,

 

ми раді повідомити Вам, що в цьому році «Автоцентру на Кільцевій», офіційному дилеру автомобілів Opel, Chevrolet, ЗАЗ, виповнюється 20 років.

В рамках святкування свого 20-річчя запрошуємо всіх шанувальників автомобілів Opel, Chevrolet та ЗАЗ скористатися наступними акційними пропозиціями*:При купівлі автомобіля  Opel, Chevrolet або ЗАЗ:

1. Ви отримуєте в подарунок** додаткове обладнання до автомобіля та 10 % знижки на всі роботи по встановленні додаткового обладнання на автомобіль.
2. Діє спеціальна кредитна програма Chevrolet Finance***, яка надає можливість отримати кредит для придбання автомобілів Chevrolet з відсотковою ставкою 0% на 2 роки.

При сервісному обслуговуванні  а/м  Opel, Chevrolet або ЗАЗ:


1. Програма лояльності «Service+», для не гарантійних а/м Шевроле, Опель та а/м ЗАЗ старше 3 років: до 15% на послуги та з/ч (для а/м ЗАЗ) та до 15% на сервісні послуги і до 20% на з/ч, що використовуються при цьому (для а/м Опель-Шевроле)****;
2. Діагностика ходової частини та двигуна за спеціальною ціною – 78 грн., а також знижка 10% на роботи і запчастини у разі усунення виявлених недоліків на СТО підприємства;
3. Знижка 10% на встановлення додаткового обладнання, шино-монтаж та відновлювальний ремонт*****.

Запрошуємо Вас, відвідати наш автокомплекс. Ви самостійно зможете переконатися, що шлях до придбання автомобіля у нас найкоротший і приємний, а сервісне обслуговування і асортимент запасних частин задовольнить всі Ваші потреби!

Для одержання більш детальної інформації звертайтеся, будь ласка, за тел.: (044) 503-71-71

 

 
* Термін дії акції 15.02.13р. по15.03.13р.
** Під подарунком розуміється можливість при купівлі а/м ЗАЗ, Опель, Шевроле отримати сертифікат на додаткове обладнання (Товар), який дає право придбати товар номіналом 0,5% від роздрібної вартості а/м без ПДВ, за ціною 1,20 грн. (за умови встановлення Товару на СТО ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»).
*** Фінанс. Кредит надає АТ "УкрСиббанк"  (ліцензія НБУ № 75 від 05.10.2011). Щомісячна комісія 0% строком до 2х років та 0,01% річна ставка на весь період кредитування при початковому внеску від 50%. Обов'язковою умовою надання кредиту є оплата одноразової комісії, здійснення страхування життя та страхування автомобіля на умовах КАСКО. Строк дії пропозиції з 04.01.2013р. по 31.03.2013р.
****Знижки надаються в залежності від номіналу клієнтської картки системи лояльності УкрАВТО «CarMаn@CarWoman»: на а/м ЗАЗ – від 11% до 15% на сервіс та з/ч, на а/м Шевроле, Опель – від 11% до 15% на сервіс та від 16% до 20% на з/ч. При відсутності картки «CarMаn@CarWoman» знижка складає 8% на сервіс та з/ч для а/м ЗАЗ, 8% на сервіс для а/м Шевроле, Опель, 13% на з/ч для а/м Шевроле, Опель. Знижка на з/ч діє тільки при виконанні робіт по їх встановленню на СТО ТОВ «Автоцентр на Кільцевій». Дана акція не сумується з іншими акціями ТОВ «Автоцентр на Кільцевій».
**** За виключенням страхових компаній
.


Повернутися до архіву новин
© ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
© Створення сайту “AIST”
© 2000-2020 Правова інформація