Автосалон: +38(044) 299-54-80
Сервіс: +38(044) 299-54-80
ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
Chery Jetour
CHERY
JETOUR
 
 


Новини: СК «ЕКСПРЕС СТРАХУВАННЯ» продовжує завойовувати ринок!

Лютий2010  

Страхова компанія «ЕКСПРЕС СТРАХУВАННЯ» продовжує завоювання ринку. Отримавши позитивні відгуки та результати з продажу страхових полісів на сервісних станціях підприємств Корпорації «УкрАВТО», ми вирішили запровадити цю програму по всій території України.

Відтепер, всі клієнти Корпорації «УкрАВТО», які приїхали на сервісні станції, зможуть отримати консультацію, а також придбати страховий поліс безпосередньо в сервісній зоні станції. З усіх питань, стосовно страхування, Вас проконсультує майстер-приймальник. Також, з його допомогою Ви зможете напряму зв’язатися із спеціалістом зі страхування, який допоможе Вам оформити та придбати поліс авто страхування.

Для спрощення процедури спілкування з нашими клієнтами, Вам буде запропоновано анкету, данні якої допоможуть нашим майстрам-приймальникам та страховим консультантам визначити для себе цільовий напрямок розмови та при цьому максимально зберегти Ваш час. Вам не потрібно нікуди дзвонити, їхати та чекати… Все буде оформлено саме тут, на місці – Ви отримуєте «два в одному» - відремонтований автомобіль та придбаний страховий поліс КАСКО чи ЦВ без особливої витрати часу.

Детальну інформацію про умови страхування Ви можете дізнатись за тел.: (044) 507-19-18, 503-71-74


Також дивіться та
Повернутися до списку новин

Підписка на новини сайта

© ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
© Створення сайту “AIST”
© 2000-2024 Правова інформація