Автосалон: (044) 503-71-71
Сервіс: +38 (044) 290 32 24
ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
Chery Jetour ЗАЗ Lada КОМЕРЦІЙНІ
CHERY
JETOUR
ЗАЗ
LADA
КОМЕРЦІЙНІ
 
 


Автосалон Шевроле

  Шановні вдівідувачі нашого сайту!  

До Вашої уваги автосалон Шевроле                        тел.:  (044) 503-81-11

Автокомплекс Шевроле - просторий, побудований з використанням новітніх технологій, оснащений сучаним обладнанням, - відкрито для всіх, хто не уявляє свого життя без автомобіля. У салоні представлено широкий модельний ряд автомобілв Шевроле для задоволення будь-яких бажань і потреб покупців. Висока якість цих автомобілів помітна з першого погляду. Сучасний дизайн, ідеальний стиль, комфорт і вдале співвідношення ціни і якості – це те, що характерно для автомоблів Шевроле і те, що привертає увагу покупців.

Автокомплекс поєднує у собі автосалон з продажу автомобілів, загальною площею 1208 кв.м, торговою площею 804 кв.м; сервіс-центр з технічного обслуговування на 10 підйомників площею 763 кв.м і чотирирівневий склад запасних частин загальною площею 1229 кв.м. Відкриття нового автокомплексу спрямовано на надання сучасного сервісу покупцям та споживачам послуг, для того щоб кожен клієнт почувався зручно і комфортно. В основу процесу надання послуг покладена турбота про клієнта – і це політика Автоцентру на Кільцевій вже більше 20 років.

Автоцентр на Кільцевій на ринку України з 1993 року (колишній КГРП "ЗАЗ-сервіс" ЗАТ "ЗАЗ"). Чималий стаж роботи і прагнення подальшого розвитку допомагає набувати досвід з обслуговування клієнтів. Сьогодні на підприємстві працює команда професіоналів, яким можна довіряти.

Спеціалісти автосалону допоможуть підібрати автомобіль, який відповідає індивідуальним вимогам кожного покупця, нададуть консультацію з комплектації та технічних характеристик автомобілів різних модифікацій, умов гарантії і післяпродажного обслуговування автомобілів, установки додаткового обладнання. Для покупців, які бажають придбати автомобіль в кредит, в автосалоні працюють спеціалісти з кредитування, які нададуть професійну консультацію з будь-якого питання стосовно отримання кредиту, видів та умов страхування.

У приміщенні автосалону розташовано магазин аксесуарів і супутніх товарів для автомобілів. Для скорочення процесу оплати при покупці автомобіля і отримання послуг сервісу в автосалоні відкрито відділення банку. Для клієнтів і відвідувачів автосалону відкрито затишне кафе на цокольному поверсі автосалону.
У автокомплексі завжди домінує атмосфера спокою, комфорту та доброзичливості.

 Наш персонал працює швидко і злагоджено, із знанням справи. Оформлення купівлі автомобіля від моменту вибору до видачі покупцеві відбувається в максимально короткий час. А для того, щоб поставити автомобіль на облік, Вам не потрібно буде витрачати час на тривалі поїздки, оскільки відділ МРЕВ знаходиться на території Автоцентру на Кільцевій.

Відвідавши наші автосалони, Ви зможете переконатися, що в запропонованих нами автомобілях вдало поєднуються ціна і якість, а наші співробітники зроблять все, щоб купівля для Вас була зручною і приємною.

При нажатии, переход на страницу в фотоальбоме

При нажатии, переход на страницу в фотоальбоме

 При нажатии, переход на страницу в фотоальбоме

Персонал Автоцентру на Кільцевій запрошує усіх цінителів авто відвідати наш автосалон Шевроле в зручний для Вас день. Для Вас ми працюємо без вихідних!

Режим роботи  автосалону:
пн.-пт.: з 9:00 до 20:00
сб.: з 10:00 до 18:00  
нд.: з 10:00 до 16:00

 

Телефони для додаткової інформації:
Автосалон Шевроле: (044) 503-81-18
Автосалон ЗАЗ, Chery: (044) 503-81-11
Сервіс Опель, Шевроле (044) 503-71-71 (дод. 1-1)
Автозапчастини (044) 239-04-48
 

Наші координати
Автосалони
Автосалон ЗАЗ, Chery
Автосалон Шевроле
Корпоративным клиентам
ТРЕЙД-ІН
Доступний сервіс_н
© ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
© Створення сайту “AIST”
© 2000-2020 Правова інформація