(044) 503-71-71

ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
Chevrolet ЗАЗ Chery Lada КОМЕРЦІЙНІ
CHEVROLET
ЗАЗ
CHERY
LADA
КОМЕРЦІЙНІ
  Є питання або пропозиція? Напишіть нам по skype:
  Skype kolcevaya1


Архів новин: Нове покоління Chery в Автоцентрі на Кільцевій

Ківтень2016  

Нове покоління Chery в Автоцентрі на Кільцевій

5 квітня в Києві відбулася презентація нової лінійки Сhery - Ambient Line, в яку входить: седан Arrizo 3 і Arrizo 7, а також кросовер Tiggo 5.

Перше, що хочеться виділити це те, що в розробці Arrizo 3 і Arrizo 7 брала участь британська компанія Lotus!
Австрійська інжинірингова компанія AVL попрацювала з моторами моделі Tiggo 5.
А над дизайном всіх новинок трудилася «команда мрії»,  куди увійшов: канадець Джеймс Хоуп, який раніше працював в компанії Ford, Chrysler і General Motors, Хакан Сарачоглу, який працював над дизайном Porsche і інженер Клаус Баденхузен.

Компактний седан Arrizo 3

Під капотом Chery Arrizo 3 - бензиновий мотор сімейства ACTECO об'ємом 1,5 літра і потужністю 109 к.с. з максимальним обертовим моментом в 140 Нм, які доступні при 4500 об / хв. Двигун відповідає Євро-5 і працює в парі з 5-ст МКПП. Саме цей мотор отримав титул «Двигун 2012 р» в Китаї. Середнє споживання бензину - від 5,3 л / 100 км на трасі до 8 л / 100 км у міському режимі. З таким силовим агрегатом Arrizo 3 розганяється до 100 км / год за 11,5 с.

Седан Arrizo 7 - флагман модельного ряду Chery.

Його знак - вода. Не випадково в дизайні обігруються «хвилясті лінії». У салоні – ще є один символ: центральна консоль - «яструб». Під капотом - силовий агрегат ACTECO об'ємом 1,6 л з технологіями DVVT і VIS. Його потужність - 126 к.с. максимальний крутячи момент - 160 Нм. Трансмісія - розроблена в Німеччині 5-ст МКПП. Середнє споживання бензину - 7,5-9,2 л / 100 км. Мотор відповідає нормам Євро-5. Максимальна швидкість - 185 км / год, розгін до сотні - 11,8 с.
Ходова Arrizo 7 - комбінація незалежної передньої підвіски типу McPherson з амортизаторами двосторонньої дії зі стабілізатором поперечної стійкості і незалежної підвіскою ззаду. Треба звернути увагу, що ходова була ретельно відкалібрована компанією LOTUS. В результаті, за твердженням фахівців Chery, у Arrizo 7 комфорт і культура ходу на рівні іменитих конкурентів. Дорожній просвіт - 152 мм. Обсяг багажника - 455 літрів. І ще 30 різних ємностей для розміщення особистих речей в салоні.

Кросовер Tiggo 5

Кросовер пропонується з бензиновим силовим агрегатом об'ємом 2 л, який був розроблений спільно з австрійською інжиніринговою компанією AVL. Його потужність - 139 к.с. він має систему подвійного зміни фаз газорозподілу (DVVT). Мотор відповідає Євро-5 і з 5-ст МКПП дозволяє вкладатися в 8,2 л / 100 км. Кліренс - 190 мм.
Всі нові моделі Chery створені з урахуванням феншуй і традиційної китайської філософії «У-сін», яка визначає основні параметри світоустрою. Тому, автомобілі мають традиційний китайський символізм. Arrizo 7 - носоріг, Arrizo 3 - цапля, Tiggo 5 - дракон. Arrizo 3 - вогонь, Arrizo 7 - вода, Tiggo 5 - метал.

Ближче познайомитися з новими моделями Ви можете в Автоцентрі на Кільцевій!


 


Повернутися до архіву новин
© ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
© Створення сайту “AIST”
© 2000-2020 Правова інформація