(044) 503-71-71

ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
Chevrolet ЗАЗ Chery Lada КОМЕРЦІЙНІ
CHEVROLET
ЗАЗ
CHERY
LADA
КОМЕРЦІЙНІ
  Є питання або пропозиція? Напишіть нам по skype:
  Skype kolcevaya1


Архів новин: Акційна пропозиція - «Антикризове ТО» від 750 грн!!!

Серпень2015  

Антикризова пропозиція від «Автоцентру на Кільцевій»

 «Автоцентр на Кільцевій» надає можливість власникам найбільш популярних моделей автомобілів  марок OpelChevroletта ЗАЗ - за доступною та конкурентною вартістю провести «класичне» Технічне Обслуговування на умовах програми лояльності- «Антикризове ТО»
 
А саме у період – з 14.03.2015р. до 31.12.2015р. включно кожен власник постгарантійних автомобілів марки OpelAstraG та AstraH, Chevrolet LacettiChevrolet Aveo I та AveoII, Chevrolet Cruze (до 2013 року випуску), ЗАЗ Ланос, ЗАЗ Сенс може провести ТО у стандартному обсязі за акційною «антикризовою» вартістю.
 
«Антикризове ТО» включає в себе (матеріали та роботи):

 
Вартість «Антикризового ТО»  складає*:
 
Участь в Програмі лояльності приймають автомобілі наступних моделей:
OpelAstraG, Opel AstraH, Chevrolet LacettiChevrolet Aveo I та Aveo II, Заз Ланос, ЗАЗ Сенс.
якідо 2013р року виробництва або з пробігом більше 100 000 км.
Акційна пропозиція  «Антикризове ТО»  надається тільки за умови обслуговування клієнта на СТО дилера через наряд-замовлення та за умови виконання ТО у повному, згідно з умовами, обсязі.
 
В разі виявлення дефектів та пошкоджень ходової частини після проведення діагностики «Автоцентр на Кільцевій» запропонує Вам усунути їх одразу із застосуванням знижок до 20% що передбачені іншою програмою лояльності "Сервіс+"
 
* - Вартість послуг наведена станом на 17.08.2015. Знижки по програмі лояльності CarMan@CarWoman та будь які інші знижки не додаються до знижок по програмі «Антикризове ТО».
Поточну вартість та подробиці про послуги та умови їх надання запитуйте за тел. /044/ 503-71-71 або у консультантів столу замовлень сервіс центру.  

Повернутися до архіву новин
© ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
© Створення сайту “AIST”
© 2000-2020 Правова інформація